Kas mēs esam?

Aktīvās atpūtas parks "Godiņu piedzīvojumu platforma"

Aktīvās atpūtas parka “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” komanda, īstu piedzīvojumu meklētāji  – Āris, Ginta, Arvo, Āris Raitis Godiņi, Boriss un Rembo. Esam kaislīgi dabas cilvēki, kuriem patīk daudz ceļot, iet pārgājienos, kurt ugunskurus, nakšņot teltīs, braukt ar velo, laivot, iet pirtī un baudīt patīkamu atspirdzinošu peldi arī ziemas sezonā. Jo īpaši tas viss sagādā prieku, ja izdodas tajā dalīties ar citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem.  

Ideja par aktīvās atpūtas parku “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” izveidi Vērgales pagasta, Pāvilostas novadā dzima 2019.gada vasarā, kad ceļojuma laikā radās doma dalīties ar citiem cilvēkiem ar to, kas mums pašiem ir dots, kas mums sagādā prieku, ko mēs esam piedzīvojuši, ko mēs zinam un protam vislabāk. Proti, radīt izaicinājumu, piedzīvojumu, pozitīvas emocijas, pavadīt aktīvu brīvo laiku pie dabas. 

Tā rezultātā, salīdzinoši nesen Liepājas pusē tiek piedāvātas dažādas iespējas katram, kurš vēlas vairāk aktivitātes, izaicinājumus un jaunus piedzīvojumus savā ikdienā, turklāt ar iespēju tās realizēt un piepildīt pozitīvā un baudāmā veidā.

“Godiņu Piedzīvojumu Platforma” piedāvā organizētus pārgājienus, ejot ar kājām, braucot ar velo, nūjojot, skrienot, vienam, ar draugiem, ar ģimeni, ar kolēģiem, ar četrkājaino draugu. Venlaikus ir espēja baudīt koka flautas brīnumainās skaņas meža ielokā un pašam izgatavot savu pūšaminstrumentu. 

Nākotnē “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” piedāvās iespēju baudīt arī senlatvju pirts rituālus un relaksāciju lauku vidē.

Izklaides un pozitīvo emociju pasākumus “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” piedāvā ģimenēm, mācību klasēm ar pedagogiem, darba kolektīviem, draugu, radu, domu biedru un vienādu interešu cilvēku grupām, kuri vēlas izjust kopīgu piedzīvojumu garšu.

“Radi SAVU pasauli! Šī pasaule cilvēkam ir par lielu. Radi SAVU MAZO! Lielā sastāv no mazajām. Kur ir tava mazā? Veido to no zemeņu stādiem. Vai no tērauda dzirkstelēm. Veido no dzejoļu rindām un no keramikas māliem. Tai nav jābūt lielai, bet tai jābūt bagātai! Un tai nav jābūt skatlogā izstādītai, bet ja tevi atrod ciemiņš, lai tu vari to pacienāt. Lai paliek krāsaina dzirkstele no tavām glazūrām viņā.”/I.Ziedonis/

Aktīvās atpūtas parks "Godiņu Piedzīvojumu Platforma" piedāvā:

– organizētus pārgājienus;

– baudīt uz ugunskura gatavotu ēdienu, pašceptus cepumus ar tēju u.c. gardumus;

– baudīt koku flautas vai kokles skaņas meža ielokā, ar iespēju pašam izgatavot savu koka flautu; 

– veloizbraucienus;

– kooperatīvus pasākumus;

– nakšņošanu teltīs;

Īpaši piedāvājumi skolas vecuma bērniem, pusaudžiem, jauniešiem, ar iespēju kādu no mācību stundām kopā ar pedagogu pavadīt pie dabas, mežā, kurinot ugunskuru, ar dažādām aktivitātēm, nakšņošanu teltīs u.tt.

Nākotnes vīzija:

Aktīvās atpūtas parks “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” nākotnē plāno piedāvāt iespēju cilvēkiem baudīt senlatvju pirts rituālus, izmantojot dabas veltes, pašgatavotas slotiņas, skrubi, zāļu tējas un medu.