Kas mēs esam?

Aktīvās atpūtas dabas parks "Godiņu piedzīvojumu platforma"
un "āra flautas"

Aktīvās atpūtas dabas parka “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” un “Āra flautas” komanda un veidotāji ir patiesi piedzīvojumu meklētāji  – Āris, Ginta, Arvo, Āris Raitis Godiņi, Boriss un Rembo. Esam kaislīgi dabas cilvēki, kuriem patīk daudz ceļot, iet pārgājienos, kurt ugunskurus, nakšņot teltīs, braukt ar velo, laivot, iet pirtī un baudīt patīkamu atspirdzinošu peldi arī ziemas sezonā. Jo īpaši tas viss sagādā prieku, ja izdodas tajā dalīties ar citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem.  

Ideja par aktīvās atpūtas dabas parku “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” un “Āra flautas” izveidi “Saraiķu Liepkalnos”, Vērgales pagasta, Dienvidkurzemes novadā dzima 2019.gada vasarā, kad ceļojuma laikā radās doma dalīties ar citiem cilvēkiem ar to, kas mums pašiem ir dots, kas mums sagādā prieku, ko mēs esam piedzīvojuši, ko mēs zinam un protam vislabāk. Proti, radīt izaicinājumu, piedzīvojumu, pozitīvas emocijas, pavadīt aktīvu brīvo laiku dabā. 

Tā rezultātā, salīdzinoši nesen Liepājas pusē tiek piedāvātas dažādas iespējas katram, kurš vēlas vairāk aktivitātes, izaicinājumus un jaunus piedzīvojumus savā ikdienā, turklāt ar iespēju tās realizēt un piepildīt pozitīvā un baudāmā veidā.

“Godiņu Piedzīvojumu Platforma” un “Āra flautas”piedāvā organizētus pārgājienus, ejot ar kājām, braucot ar velo, nūjojot, skrienot, vienam, ar draugiem, ar ģimeni, ar kolēģiem, ar četrkājaino draugu. Venlaikus ir espēja baudīt Āra flautas brīnumainās performances meža ielokā, kā arī pašam iemēģināt pūšaminstrumentu un/vai izgatavot pašam savu instrumentu meistarklases ietvaros. 

“Godiņu Piedzīvojumu Platforma” un “Āra flautas” piedāvā iespēju baudīt arī pirts rituālus ar dabas dotajām veltām un relaksētu atpūtu lauku vidē.

Izklaides, pozitīvo emociju un izzinošus pasākumus “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” un “Āra flautas” piedāvā ģimenēm, mācību klasēm ar pedagogiem, darba kolektīviem, draugu, radu, domu biedru un vienādu interešu cilvēku grupām, kuri vēlas izjust kopīgu piedzīvojumu garšu.

“Radi SAVU pasauli! Šī pasaule cilvēkam ir par lielu. Radi SAVU MAZO! Lielā sastāv no mazajām. Kur ir tava mazā? Veido to no zemeņu stādiem. Vai no tērauda dzirkstelēm. Veido no dzejoļu rindām un no keramikas māliem. Tai nav jābūt lielai, bet tai jābūt bagātai! Un tai nav jābūt skatlogā izstādītai, bet ja tevi atrod ciemiņš, lai tu vari to pacienāt. Lai paliek krāsaina dzirkstele no tavām glazūrām viņā.”/I.Ziedonis/

Aktīvās atpūtas parks "Godiņu Piedzīvojumu Platforma" piedāvā:

– Āra flautas performances dabā;

– Āra flautas darbnīcas apmeklējumu;

– iespēja iegādāties Āra flautas vai pašam izgatavot savu instrumentu meistarklases ietvaros;

– organizētus pārgājienus;

– baudīt uz ugunskura un kūpinātavā gatavotu maltīti, zāļu tēju ar pašmāju medu u.c. gardumus;

– pirts rituālus ar peldi; 

– veloizbraucienus;

  • velonoma;

– kooperatīvus pasākumus;

– brīvdabas skatuve ar dažādiem pasākumiem;

– dažādas meistraklases;

– nakšņošanu teltīs;

  • telšu, komfortablu guļammaisu, paklājiņu un hamoku nomu.

Īpaši piedāvājumi skolas vecuma bērniem, pusaudžiem, jauniešiem, ar iespēju kādu no mācību stundām kopā ar pedagogu pavadīt dabā, mežā, kurinot ugunskuru, ar dažādām aktivitātēm, nakšņošanu teltīs, kopīgu muzicēšanu, velonomu, pārgājieniem, sporta aktivitātēm utt.

Nākotnes vīzija:

Aktīvās atpūtas dabas parks “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” piedāvā iespēju cilvēkiem baudīt pirts rituālus, izmantojot dabas veltes, pašgatavotas slotiņas, skrubi, zāļu tējas ar medu, meditatīvus pasākumus pie ugunskura vai Āra flautas darbnīcā.