pasākumi

“Mīlestība ir izlīdzināšanās ar dabu. Uz laiku dota spēja apjaust pilnību.”

I.Ziedonis

 

Vendijas un Reiņa Mīlestības svētku mirkļi Godiņu mežā. 

Bērnu skautu un gaidu nometne 2023

Gleznošanas meistarklase 2023 sadarbībā ar mākslinieci Gintu Stavrovsku, keramiķi Kristīni Cukuru, Āra flautām un Ziedoņa gardajām pankūkām

Lielās dienas Godiņu platformā

Radošais mini festivāls “Mini KaZZZdārzā 2021” godam izskanējis. Tajā piedalījās: par mūzikas skaisto atmosfēru rūpējās maģiskās Āra flautas, Laura Drēziņa ar kokles Zelta stīgām, ar redzes traucējumiem virtuozais Kirils ar ģitāru, puisis ar ģitāru vārdā Harijs, izcilais Āris Burkins – Liepājas simfoniskā orķestra oboja, talantīgais akordeonists Rustams Bagirovs, Gatis Svipsts ģitāra un Alise Svipsta saksafona meitene. Papildus par dalībnieku labsajūtu parūpējās “Brāļu kafija” brāļi Roberts un Pauls ar vecāku Anitas un Ingusa atbalstu un palīdzību cienāja ar brīnumgardiem dažādiem kafijas dzērieniem un brīnumgardiem pašceptiem cepumiem. Liene Rūja – Lāma ar savu “avārijas brigādi” dalībniekiem piedāvāja brīnumgardas kūkas, keramiķe Kristīne Cukura bija atvedusi savus skaistos māla traukus, kā arī ļāva pašiem mālu iemēģināt. Hennu Laura Ditki radīja skaistus hennu zīmējumus, piedāvāja mandalas krāsot un savas kristāla rotas. Savukārt pasākumu teltī bija apskatāmi mākslinieces Gintas Stavrovskas mākslas darbi.  Dalībnieki varēja baudīt uz ugunskura gatavoto boršču un tikko no kūpinātavas izņemtās vistiņas.

Kristofera krustabas Godiņu Piedzīvojumu platformā

Vasaras sezonā iespēja nakšņot patīkamā un romantiskā Bišu namiņā.

"Godiņu Piedzīvojumu Platformas" JAUNUMI

Godiņu Piedzīvojumu Platformā ir iespēja piedzīvot ļoti skaistus un krāšņus svētkus. Lielā, gaišā, skaistā teltī ar baltiem skaistiem galdiem un krēsliem, un skaistajiem keramikas darbnīcas laukos “Virzas” radītajiem māla traukiem.

Laiks svinēt dzīvi dabā!!!

Jautras, košas, krāsainas, dzīvespriecīgas, bērnu smiekliem piepildītas, bērnu ballītes ar jauko un sirsnīgo mākslinieci Lauru Ditki.

Godiņu Piedzīvojumu Platformas pirtiņa ar dabas dāvātām veltēm, smaržīgu pirts slotiņu, dažādiem aromātiem, māla procedūru, atsvaidzinošu peldi un vieglu garu pie ugunskura ar zāļu tēju māla krūzē.

Godiņu Piedzīvojumu Platforma piedāvā iespēju iegādāties dāvanu karti atpūtai dabā, gan velo, telts, guļammaisu, paklājiņu nomai, pasākumu kopumam ar gardu uz ugunskura pagatavotu maltīti, Āra flautas skaņu performancēm un iespēju izmantot omulīgo pirtiņu ar peldi un veselīgu nopēršanu.

Iespējama 10 velosipēdu noma, telšu, guļammaisu un paklājiņu noma, ugunskuru vietas, gards uz ugunskura vai kūpinātavā pagatavots ēdiens un koka flautas piedzīvojums dabā.

“Godiņu Piedzīvojumu Platforma” piedāvā cilvēkiem piedzīvot daudzveidīgas piedzīvojumus dabā, ārpus laika un ierastās ikdienas. Proti, dabas parks “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” atrodas netālu no Liepājas. Uz to var nokļūt dažādos veidos. Piemēram, ejot, skrienot, nūjojot vai braucot ar velo no Liepājas pa bijušā  Ventspils – Liepāja  dzelzsceļa līniju 10km garu ceļa posmu vai, braucot ar savu vai sabiedrisko transporta līdzekli pa Ventspils šoseju līdz autobusa pieturai “Medze”. “Godiņu Piedzīvojumu Platformā” ir iespēja baudīt dabas skaistumu un mieru, zāļu tēju ar pašmāju medu, uz ugunskura gatavotu gardu ēdienu, tikko no kūpinātavas izņemtas karstas vistiņas vai zivtiņu, to apvienojot ar mierpilnu pastaigu pa mežu vai velotūri pa tuvāko apkārtni. Atjaunojot savus resursus, iespēja baudīt omulīgus pirts rituālus ar dabas veltēm un atsvaidzinošu peldi. Vakarā, neaizmirstamu saulrietu baudot, klausoties apburošās Āra flautas performances meža ielokā vai putnu dziesmas pie ugunskura un zvaigžņotām debesīm, nakšņojot teltī un mostoties ar rīta kafiju īstā lauku pļavā. Reāla iespēja sajust sevi kā daļu no DABAS. Ja biedē nakšņošana teltī, tad ir iespēja nakšņot vasaras namiņā. Papildus “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” piedāvā organizēt dažādus pasākumus, piemēram, dabas koncertus, sporta spēles, dažādas sporta aktivitātes, plenērus, meistarklases u.c. svinīgus pasākumus. “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” piedāvā velonomu, telšu, komfortablu guļammaisu un paklājiņu, hamoku nomu, kā arī, organizējot pasākumus, ir iespēja izmantot brīvdabas skatuvi, lielo pasākumu telti ar galdiem, krēsliem, projektoru un mālu trauku komplektiem, kas paredzēti 30 personām. Kā arī ir iespēja iegādāties “Godiņu Piedzīvojuma Platformas” DĀVANU KARTI.

Uz tikšanos dabā: “Saraiķu Liepkalni”, Vērgales pagastā, Dienvidkurzemes novadā

Radošais festivāls ''kazzzdārzā'' 2020

“Godiņu Piedzīvojumu Platformas” radošai festivāls “KaZZZdārzā” no 3.-5.jūlijam. Piektdien 3.jūlija pēcpusdienā dalībnieku ierašanās, iekārtošanās telšu vietās un iejušanās festivāla notikuma vietā. Plkst. 19:00 pasākuma atklāšana ar pasākuma himnu, koka flautu, turpinājumā Laura Drēziņa ar kokli, kas ļauj aizlidot un savieno ar visumu, šamaņu bungām, kas sazemē un ļauj pietuvoties savam dvēseles uzdevumam uz zemes… Un citiem instrumentiem… Vakara turpinājumā maģiskā ģitāra Kristena Kupča izpildījumā. Pasākuma noformējumu nodrošinās skaņas un gaismas pavēlnieks – Mārtiņš Strelēvics. Pasākumu vadīs atraktīvā Liene Rūja-Lāma. 4.jūlija rītā – uz ugunskura gatavotas nesteidzīgas brokastis 12:00 – 13:00 pasākuma himna, Lauras kokles un šamaņu bungu stāsta turpinājums. Sievišķīgās Natalyas Grigorovičas vijoles skaistais skanējums, kuru pārņems brīnišķīgais, jaunais talantīgais akordeonists Asafs Alpe. Skaistās, talantīgās, X faktora finālistes māsas Sanita un Sanija Rozes. Vakara gaitā pasākuma dalībniekus izklaidēs fantastiskais un šarmantais Fusion trio sastāvs: ģitāra – Kristens Kupčs, bass – Edžus Korsaks, bungas – Mārcis Briška. Pasākumā papildus piedalīsies dzintara un ādas meistares Skaidrīte Vasileviča un Sanita Zandere ar radošajām darbnīcām un būs iespēja iegādāties izgatavotos darbus. Keramikas darbnīca laukos “Virzas”. Dzīvais alus piedāvās Latvijā darinātus vīnus, kvasu. Kā arī pasākuma laikā būs iespēja ļauties un piedzīvot daudzus citus pārsteigumus un piedzīvojumus. 5.jūlijs – nesteidzīgas brokastis. Radošs pasākuma noslēgums. Pasākuma dalībniekiem, ieteicams ņemt līdzi savu plediņu, katram gadījumam, kādu lietus mētelīti, pret odu un pret ērču līdzekļus, savu mīļkrūzīti, telti un guļammaisu, ja uz vairākām dienām, un, protams, labu noskaņojumu. Dalība pasākumā par ziedojumiem. Norēķini pasākuma laikā, skaidrā naudā. https://youtu.be/i5U4VVf5KpA

 

Pārgājieni, velo un laivu izbraucieni, svinīgi pasākumi

Aktīvās atpūtas dabas parks "Godiņu Piedzīvojumu Platforma" piedāvā organizētus pārgājienus, velo izbraucienus, laivošanas pasākumus. Viens no aktuālajiem piedāvājumiem, ejot ar kājām, braucot ar velo, skrienot, vienam, ar draugiem, ar ģimeni, ar kolēģiem, ar četrkājaino draugu, maršrutā Liepājas Reģionālā slimnīca – “Saraiķu Liepkalni” pa bijušo “Ventspils - Liepāja” dzelzceļa līniju apmēram 12 km garu ceļa posmu. Pārgājiena vidū apskatāms Kapsēdes dižakmeņa, turpat karstā vasaras dienā, iespēja nopeldēties labiekārtotā peldvietā "Plienkalni". Savukārt pārgājiena galapunktā tiek kurts ugunskurs un gatavots gards ēdiens, dzirdamas Āra flautas performances un baudīta burvīga kopā būšanas atmosfēra dabā. Papildus interesentiem ir iespēja pašiem iepūst Āra flautās, un/vai iemēģināt roku un izgatavot pašam savu flautu. Pasākuma noslēgumā, pārgājienu dalībniekiem ir iespēja izvēlēties, vai atpakaļ ceļu uz Liepāju mērot saviem spēkiem, vai izvēlēties iespēju, ka dalībnieki tiek nogādāti sākumpunktā ar organizētu transportu vai izvēlēties sabiedrisko transportu.

Āra flautas piedzīvojumi dabā

Aktīvās atpūtas dabas parka “Godiņu Piedzīvojuma Platforma” un “Āra flautas” organizatori
piedāvā eksluzīvu iespēju dalībniekiem baudīt Āra flautas brīnišķo
skanējumu meža ielokā. Vienlaikus interesentiem ir iespēja izmēģināt 
 Āra flautas, kā arī pašiem izgatavot savu pūšamo instrumentu Āra Godiņa vadībā vai iegādāties jau gatavu instrumentu un “Āra flautas” nošu grāmatu, ja nepieciešams.
Proti, “Godiņu Piedzīvojumu Platforma” piedāvā iepriekš sagatavotu
specializētu “Āra flautas”nošu grāmatu, pēc kuras ir viegli apgūt flautas spēli. Kā
zināms, Āra flautas spēle ne tikai rada skaistu skaņu, tādējādi
iepriecinot gan pašu spēletāju, gan klausītājus, bet arī, tā ir balstīta
uz elpas vingrināšanu, kas nodrošina cilvēka veselīgu labsajūtu, kā arī
tai piemīt meditatīvs raksturs. Flauta ir viens no vissenākajiem mūzikas instrumentiem, jo tās
senči bijuši kaula svilpītes jau
aizvēsturē. Kādā grieķu teikā
tiek minēta rindā sasietu niedru stabulītes pūšana. To skaņai īpatnu
burvīgumu piešķir tā sekundes desmitdaļa, kad katrā no stobriņiem
veidojas skaņa. Šāds stabuļu veids vēl joprojām populārs seno indiāņu
zemēs Dienvidamerikā. Seno
Savukārt Austrumu kultūrās plaši izmantoja arī no gala pūšamās flautas.
Renesanses laikā flautu, tāpat kā citus pūšaminstrumentus, veidoja
dažādos izmēros, izkārtojot kā kora balsis.   20.gs. komponisti
atklāja flautai vēl neizzinātas skaņu nokrāsas gan izskandinot divas
skaņas vienlaikus, gan otru balsī piedziedot
https://www.youtube.com/watch?v=cDMm1tgkaI0&t=3sgan